مشاوره و راه اندازی پرورش سوسک | پرورش سوسری

مزرعه آروین ( www.ArvinFarm.ir ) : پرورش سوسک سوسری ؛ اطلاعات تخصصی پرورش حشرات ؛ فروش مولد سوسری ؛ نحوه تخم ریزی سوسری ؛ روش تغذیه سوسری ها ؛ چطوری سوسری را پرورش بدیم؟

وجود سوسک برای طبیعت دو فایده اصلی دارد:

۱- برگشت نیتروژن به چرخه طبیعت
۲- تأمین غذای پرندگان و خزندگان

مشاوره و راه اندازی پرورش سوسک | پرورش سوسری | مزرعه آروین www.ArvinFarm.ir | اطلاعات تخصصی پرورش حشرات | فروش مولد سوسری | نحوه تخم ریزی سوسری | روش تغذیه سوسری ها |چطوری سوسری را پرورش بدیم|راه اندازی طرح توجیهی مزرعه پرورش سوسک سوسری دوبیا سوسری آروین
تصویر سایز سوسری بالغ در بین انگشتان

شاید بپرسید سوسک ها چرا خلق شده اند و دلیل خلقت سوسک چیست؟

سوسک ها علاوه بر ظاهر زشتی که دارند موجودات بسیار کثیفی هستند، وجود آن ها در خانه و محل زندگی انسان ها آلودگی بسیاری به همراه دارد و حتی ممکن است باعث تشدید تنگی نفس شود. حتی برخی از سوسک ها از خود گازهای سمی تولید و منتشر می کنند که بسیار خطرناک است.

جهت خرید با شماره زیر تماس بگیرید یا پیامک بفرستید
۹۲۳|۹۱|۴۶|۰۹۱۰ تماس تلفنی از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۶ عصر
برای مشاوره و راه اندازی مزرعه پرورش سوسری با شماره ما ارتباط بگیرید

اما این موجودات کثیف چرا آفریده شده اند و وجود آن ها برای محیط زیست چه فایده ای دارد؟
سوسک هایی که در محیط طبیعت زندگی می کنند از چوب ها و برگ های پوسیده درختان تغذیه می کنند و پس از خوردن آن ها این مواد را به شکل مدفوع در طبیعت رها می کنند.
مدفوع سوسک ها حاوی مواد مغذی مانند نیتروژن است که برای رشد گیاهان و درختان ضروری است. بنابراین اگر سوسک ها نباشند نیتروژن خاک کاهش پیدا می کند.

مزایای سوسک ها:
همچنین سوسک ها غذای اصلی برخی حیوانات مانند پستانداران کوچک، پرندگان و خزندگان را تشکیل می دهد.
بنابراین نبود سوسک ها زنجیره غذایی را مختل می کند. بنابراین می بینید این حشرات منفور خیلی هم بی فایده نیستند و وجود آن ها برای طبیعت فایده هایی دارد.

مزرعه آروین: سوسک ها پس از پیدا کردن مکان مناسب شروع به تخم ریزی می کنند.
مکان مناسب برای تخم ریزی سوسک ها مکان های تاریک هستند، سوسک ها معمولا در شکاف ها، درزها، سطوح زیر مـیز، درز کمدها، صندلی، تختخواب و دیگر وسایـل بسته بـندی شده اقدام به تخم ریزی می کنند.

تعداد تخم های سوسک ۱۶ تـا ۴۸ عدد است که درون کپسول لوبیا شکل قهوه ای رنگ قراردارد. کپسول ها بتدریج بزرگ شده و سوسک ها از درون آن خارج می شوند که ابتدا بدون بال هستند.
مدت زمان تخـم ریزی تا خارج شدن نوزاد سـوسک، سی تا پنجاه روز می باشد. سوسک ها یک مرتبه جفت گیری می کنند، اسپرم در بدن سوسک ماده ذخیره شده، در طول سال در صورت نیاز استفاده شود.

مشاوره پرورش سوسری

جهت مشاوره قبل از راه اندازی، زمانیکه ایده پرورش سوسک سوسری یا پرورش سوسری به ذهن شما خطور می کنه، یا زمانیکه پرورش می دهید، می خواید فاز نیمه صنعتی یا صنعتی راه اندازی کنید می توانید از مشاوره های مهندس محمد آروین استفاده کنید.

راه اندازی پرورش سوسک | پرورش سوسری

راه اندازی مزرعه پرورش سوسری برای شما، همراه آموزش در حین فکر و ایده پردازی ارسال مولد جهت پرورش، زمان راه اندازی حشرات مولد سوسری نیز در محل پرورش شما حاضر می کنیم،
تا صفر تا صد پرورش را بدون نیاز به مطالعه و تحقیق و استرس راه اندازی کنید. مزرعه پرورش سوسری را در شهر یا روستای شما اجرا می کنیم. (مزرعه آروین)

نکته مهم در مورد پرورش سوسری

مزرعه آروین: پرورش سوسری ها به صورت کاملا بهداشتی انجام خواهد شد، بدون آلودگی و بیماری
نکته دوم :
بعد پرورش در ایران میتوان حشرات سوسری زنده، خشک شده بدون بیماری و آلودگی را به تغذیه انواع حیوانات رساند.
نکته سوم:
می توان بعد پرورش به صورت نیمه صنعتی و صنعتی سوسری های، آنها را به کشورهای متقاضی صادر کرد.

2 نظر برای مشاوره و راه اندازی پرورش سوسک | پرورش سوسری

 1. رستم زاده محسن

  پرورش سوسری راحته؟
  منم می تونم یعنی من سنم ۳۰ ساله و تا حالا با حشرات کار نکردم می تونم مزرعه سوسری راه اندازی کنم

  • Arvin Farm

   پرورش هیچ حشره ای راحت نیست
   بعد از اموزش یا کسب تجربه راحتتر میشید و استرس ها کمتر میشه ولی دردسرشون همیشه هست
   به سن هم ربطی نداره با سواد و بیسواد هم ربطی نداره بعد اموزش یه کارای روتینی رو انجام میدن ، ما روش پرورش + فروش و بازاریابی + بسته بندی و ارسال حشرات و سوسری رو آموزش میدیم.
   مهندس محمد آروین : مشاور و مدرس پرورش حشرات

ديدگاهي بنويسيد - (ایمیل معتبر وارد کنید تا پاسخ آن را بفرستیم.)